Späť

Hotel Sitno

Vyhne 103
966 02 Vyhne
Zobraziť na mape!

Hotel Sitno

Krásny hotel situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov. Nachádza sa v obci Vyhne v Banskobystrickom kraji. Ľahko dostupný z každého kúta Slovanska.

 • Bazén
 • Aquapark
 • Wellness
 • plná penzia
 • polpenzia
Naše hodnotenie:

Info o hoteli

Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti Vám ponúka 329 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch. Pre deti je tu k dispozícii kompletné vybavenie, takže hotel sa s hrdosťou radí medzi rodinné hotely.

Pre hotelových hostí je k dispozícii kvalitná reštaurácia, ktorá ponúka gastronomické zážitky. V teplom počasí je možné využiť letnú terasu s výhľadom na krásnu prírodu Štiavnických vrchov, ako aj vonkajší termálny bazén.

V čase oddychu si s rodinou treba užiť aj lobby bar, kde sa nachádza biliardový stôl a elektronické šipky a bowling bar s dvomi bowlingovými dráhami. K dispozícii je aj stolný tenis, stolný futbal a airhockey. Naozaj zábava pre malých i veľkých.

Hotel SITNO ponúka pre rodiny aj široké wellness služby vrátane 4 bazénov. Dva vonkajšie s termálnou vodou sú dostupné počas letnej sezóny. Vnútorné bazény sú dostupné počas celého roka. Hotel SITNO je moderným zariadením, ktorého poslaním je poskytovať kvalitné služby v príjemnom prostredí.

V exteriéri hotela sú k dispozícii tenisové kurty, lukostreľba, bedminton, plážové ihrisko, petanque.

 Hotel je stvorený na rodinnú dovolenku, v každej sezóne sú pripravené pre rodiny špeciálne pobytové balíčky, zľavy a služby. Deti bavia maskoti KOPKO - banský škriatok a jeho priateľka Svetluška.

Ponuka pre deti nad 5rokov

Postaráme sa o Vaše deti, pokiaľ vy oddychujete, pracujete alebo sa zabávate.

V Hoteli SITNO zažijú deti kopec zábavy s hotelovými maskotmi KOPKOM a Svetluškou, ktorí spolu s animátormi bavia deti počas prázdnin a rôznych sviatkov. Nechýba hľadanie Kopkovho pokladu, kreatívne dielne, Kopkova olympiáda, Minidiskotéka a iné. 

MiniMe je dvojposchodový detský kútik, v ktorom sa môžu Vaše deti bezstarostne hrať, behať, skákať, maľovať či rozvíjať svoje schopnosti v príjemnej a priateľskej atmosfére. O vaše deti sa počas celého dňa postará skúsený a odborný personál, zatiaľ čo vy si môžete oddýchnuť v hotelovom wellness centre 4 ELEMENTS AQUA & RELAX a DAY SPA, vyskúšať interaktívnu školu varenia Foodie či nerušene posedieť pri dobrej šálke TRINITY kávy.

Naozaj kopec veľkej zábavy. Tento kútik je otvorený počas letných prázdnin a špeciálnych pobytov.

Pri business reštaurácii sa nachádza detský kútik s celoročnou prevádzkou a tu naši najmenší hostia nájdu obľúbený domček na hranie, detské stoličky so stolíkom, stále pripravené farbičky a omaľovánky, detskú hojdačku a koberec, na ktorom sa deti môžu pomaly učiť základy cestnej premávky.

Vonku je pre deti pripravené pieskovisko, hojdačky pre menšie deti, hracia zostava so šmýkačkou, lezeckou stenou a rebríkmi, 2 šmýkačky, 2 preliezačky, či veľka nafukovacia šmýkačka.

V reštaurácii je pre deti pripravené denné menu určené iba pre ne.

Ponuka pre bábätká a malé deti

Hotel je pripravený aj na tých najmenších klientov, na bábätká. Mamičky môžu pre deti využiť nasledovné vybavenie:

 •          detské menu 
 •          prebaľovacie pulty na dámskych toaletách
 •          apartmány s kuchynkou
 •          izby s vaňou
 •          detské stoličky v reštaurácii
 •          detské postieľky
 •          detské župany
 •           vysielačky – baby phone
 •          ohrievač na detské fľaše
 •           vaničku
 •          detské stupienky
 •          detské plienky
 •          kuchynku pre mamičky s deťmi, ktorá je určená na ohrev detskej stravy, vybavená je mikrovlnnou rúrou a detským nábytkom

 

Služby pre rodičov

Rodičov určite potešia široké wellness služby hotela. Hotel SITNO ponúka rôzne druhy masáží, zábalov a pílingov. Dámy môžu využiť aj širokú ponuku kozmetických ošetrení. Mamičky príjemne poteší možnosť baby sittingu, keďže počas starostlivosti o deti je na kozmetiku málo času.

K dispozícii sú 4 bazény, vírivka a rôzne druhy sáun

Pre aktívny oddych je možné využiť hotelové fitnes centrum, ktoré je výborne vybavené – bežecký ortopedický pás s programovým nastavením,  cyklotrenažér, magnetický veslársky trenažér programovateľný – program s riadením tepovej frekvencie, posilovacie lavice, posilovacie stroje – posilovač bicepsov, multi kladka, činkové sety, fitness line kotúče, doplnky na aerobic : gymnastická lopta, žinenky. 

 

Lobby bar, Bowling night club  a A lá Carte reštaurácia predstavujú možnosti relaxu pre rodičov.

Okolie pre rodiny s deťmi

Štiavnické vrchy sú krásna časť nášho malého Slovenska s príležitosťou na turistiku, zimnú lyžovačku, beh na lyžiach, ale aj jazdu na koni, lov rýb, či zber húb.

Voľný čas

Na lyžiarov čakajú lyžiarske strediská Salamandra, Krahule a Skalka pri Kremnici. 

Blízke okolie Hotela SITNO ponúka rôzne možností na kultúrne vyžitie. Pestrá škála kultúrnych a spoločenských podujatí sa realizuje v historickom a banskom meste Banská Štiavnica, ktorá je vzdialená len 12 km od hotela.  

 

O všetkých možnostiach vyžitia v okolí hotela dostanú rodičia kompletnú  informáciu na recepcii.