Prečo s nami?

Prečo rezervovať pobyt cez nás?

Predstavte si , ako si vyberáte dovolenku. Pozriete si google, airbnb, alebo booking. Pozriete recenzie na tripadvisor a hľadáte a hľadáte a hľadáte. Tam nie je voľné, tam nemajú pekný bazén, tam sa nám nepáči prostredie a keď už niečo vyberiete, cena je katastrofa.

Čoraz viac rodičov presne vie, čo od dovolenky, či kratšieho pobytu očakáva a hľadajú, čo potrebujú. Len niekedy je to celkom náročné a trvá to dlho.

Tak prečo si hľadanie neuľahčiť? Pomôžeme vám pri výbere. Odporučíme vám to, čo sme sami s deťmi vyskúšali. A to všetko za rovnakú cenu, ako máte priamo v hoteloch. Naša cestovka je proste iná. 

Skúšame, hľadáme a komunikujeme a snažíme sa ponúknuť to, o čo má klient záujem, prípadne to, čo by sme mu my odporučili.

Tak prečo cestovať s nami?

  • Snažíme sa vám rodičom vyjsť osobne v ústrety, s milým prístupom ďalej zájdeš. Veríme, že sa nám to darí. J
  • Pripravili sme pre vás výber TOP detských hotelov a zariadení, ktoré sme sami otestovali a kde boli naše deti veľmi spokojné.
  • Pravidelne s hotelmi komunikujeme, ponúkame vám výhodné balíčky, za dobrú cenu. Nemusíte sa preklikávať x-hotelmi, radi vám opíšeme a odporučíme taký, ktorý vieme, že ponúka kvalitné služby pre rodiny. A to presne pre vašu rodinu.
  • Ceny nanavyšujeme. Sú také, ako by ste si objednali priamo. Častokrát aj nižšie, neplatíte cenu za bankovú transakciu do zahraničia, alebo poznáme ten správny pobytový balíček, ktorý je cenovo výhodnejši.
  • Všetko za vás vybavíme. Nemusíte nič riešiť. Hotel vám odporučíme, pošleme cenovú ponuku, opíšeme vám, čo v hoteloch nájdete, na našej stránke nájdete aj presný opis, čo môžete očakávať. Vašou úlohou je len sa správne rozhodnúť. J
  • Snažíme sa publikovať čo najviac informácií o hoteloch, aby ste vedeli, čo môžete čakať. Zvlášť pre vás rodičov. V informáciách nájdete presný zoznam toho, čo hotel ponúka pre vás rodičov, pre malé deti, väčšie deti, čo nájdete v okolí. A samozrejme rozsiahlu galériu, aby ste hotel videli aj na fotkách.
  • Ušetríme vám teda čas, možno aj trošku nervy pri výbere. J

 

·         A čo je samozrejmé? Ak si vyberiete hotel cez nás, máte zaručené, že stačí toho zbaliť menej. Hračky, detské kútiky, ihriská, vybavenie pre bábätká, to všetko v hoteloch nájdete.

Tešíme sa na váš záujem o nami vybrané detské hotely. Poďte si pozrieť zoznam hotelov, alebo zľavnené pobytové balíčky.