Späť

Hotely

Hotel Gut Enghagen

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - hotel sa nachádza v prekrásnej prírode, v pokojnom, slnečnom a tak trochu odľahlom údolí medzi lyžiarskymi strediskami Hinterstoder a Wurzeralm.

od 55 € / noc

Sonnberg Ferienanlage

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - zimná lyžovačka v ideálnych podmienkach Ski Amade. 260 vlekov a 760 km zjazdoviek. Pre skúsených lyžiarov, aj pre malé deti.

od 50 € / noc

Knappensteig Appartements

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - v príjemnej rodinnej atmosfére. Nádherná okolitá príroda v okolí Salzburgu, milý prístup personálu a potrebné vybavenie pre rodiny.

od 70 € / noc

Familien- und Wanderhotel Matschner

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - nádherná zimná dovolenka v dokonalej alpskej prírode. Pravidelne testovaný na kvalitu služieb pre rodiny s deťmi.

od 70 € / noc

Hoteldorf Grüner Baum

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - v krásnej nedotknutej prírode, uprostred krásneho údolia Gastein v Rakúsku. Pravidelný miniklub pre deti.

od 89 € / noc

Allegria Resort Stegersbach

RAKÚSKO - Na jednom mieste nájdete moderné ubytovanie s kvalitnými službami, atraktívnosť termálnych kúpeľov, golfové ihrisko a príjemné prostredie, kde slnko svieti až 300 dní v roku.

od 110 € / noc

Familotel Dilly

Hotel Dilly **** je jeden z najobľúbenejších rodinných hotelov v Rakúsku s kompletným vybavením pre deti, i malé bábätká.

od 134 € / noc

Hotel Sonnenalpe SK

Hotel Sonnenalpe**** je útulný hotel obklopený krásnou prírodou a horskými lúkami. Nachádza sa v nadmorskej výške 1500 m, priamo v stredisku Nassfeld.

od 100 € / noc

Club Funimation Katschberg

Club Funimation Katschberg**** sa nachádza v prekrásnej horskej prírode, priamo v stredisku Katschberg – Aineck, iba pár metrov od zjazdovky, v nadmorskej výške približne 1600m. Cestu autom z Bratislavy zvládnete približne za 4 hodiny.

od 94 € / noc

Hotel Sonngastein

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - v rodinnom hoteli Sonngastein je vždy veselo. Ubytujte sa priamo v srdci národného parku Hohe Tauer.

od 66 € / noc

Hotel Riederalm

Moderný rodinný hotel priamo pri zjazdovke, v lyžiarskom stredisku Saalbach Hinterglemm. Ideálne aj pre malé deti.

od 109 € / noc

Hotel Sonnenpark

RAKÚSKO - Hotel Sonnenpark je vodný svet, maskoti, komfort pre celé rodiny, aj malé bábätká.

od 120 € / noc