Späť

Hotely

Ski & Wellness Residence Družba

Ski & Wellness Residence DRUŽBA - hotel sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v centre strediska Jasná, priamo na lyžiarskom svahu Biela Púť, pri nástupnej stanici lanovky na Chopok.

od 35 € / noc

Sojka resort Hotel & Drevenice

Sojka resort - Hotel & Drevenice sa nachádzajú v strede liptovského regiónu, ukryté v tichu dedinky Malatíny. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.

od 47 € / noc

Atrium Hotel

Atrium Hotel je moderne zrekonštruovaný hotel v Novom Smokovci, priamo pri svahu Jakubkova lúka. Ideálny pre rodiny s deťmi, zábava s maskotmi Skalkom a Ozvenkou.

od 70 € / noc

Grand Hotel Permon

Hotel sa nachádza vo Vysokých Tatrách, v malebnej osade Podbanské, nad ktorou sa týči majestátny tatranský štít Kriváň.

od 60 € / noc

Wellness Hotel Chopok

Novopostavený hotel v srdci Liptova. Luxusne zariadený a pritom zábavný, taký je tento štvorhviezdičkový hotel pre rodiny s deťmi.

od 74 € / noc

Hotel SLOVAN

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica je hotel priateľský k deťom, leží na krásnom mieste v samotnom srdci Vysokých Tatier, v Tatranskej Lomnici.

od 50 € / noc

Hotel Salamandra

V Štiavnických vrchoch, Hotel Salamandra sa nachádza v najnižšie položenom lyžiarskom stredisku na Slovensku

od 58 € / noc

Hotel Bešeňová

Komplex GINO PARADISE Bešeňová ponúka ubytovanie s komplexnými službami priamo v aquaparku Bešeňová. Štýlovo zariadený interiér, pohodlie ako na dlani, oddych vo wellness a bláznivý svet v aquaparku.

od 48 € / noc

Residence Hotel & Club

Luxusný horský hotel je situovaný v srdci Slovenska - v dedinke Donovaly v Banskobystrickom kraji. Rodiny tu nájdu plný komfort, kvalitné a profesionálne služby, ako vynikajúce zážitky v nádhernej donovalskej prírode.

od 90 € / noc

Hotel Sitno

Krásny hotel situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov. Nachádza sa v obci Vyhne v Banskobystrickom kraji. Ľahko dostupný z každého kúta Slovanska.

od 60 € / noc

Hotel Senec

Príjemný pobyt na brehu Slnečných jazier v Senci, hneď vedľa atraktívneho aquaparku Aquathermal Senec, iba pár kilometrov od Bratislavy.

od 70 € / noc

Tatry Holidays resort

Na úpätí najmenších a najkrajších veľhôr na svete, vo Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov leží rekreačný komplex Tatry Holidays resort - Aplend.

od 49 € / noc

Wellnes Hotel Grand

V prestížnom detskom Hoteli Grand v Jasnej objavíte tichý pôvab Nízkych Tatier, bezchybné služby a elegantné interiéry, ktoré vám spríjemnia oddych pod Chopkom.

od 62 € / noc

Holiday Village Tatralandia

Lákal vás niekedy život Indiánov, remeselníkov či kovbojov? Navštívte Holiday Village Tatralandia. Útulné tematické ubytovanie na Liptove je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku počas celého roka.

od 45 € / noc

Hotel Horizont Resort

Výborný relax a wellness hotel, ktorý sa prispôsobil aj požiadavkám rodinám s deťmi.

od 71 € / noc

Hotel Mountain View

Hotel priamo v aquaparku Aquacity Poprad. Hotel ponúka vodnú zábavu, ako aj maximálny komfort pre rodiny.

od 70 € / noc

Penzión ALPINKA

Rodinný penzión v obci Oščadnica Veľká Rača. Apartmány pre rodiny, s vybavením pre deti.

od 24 € / noc