Späť

Hotely

Ski & Wellness Residence Družba

Ski & Wellness Residence DRUŽBA - hotel sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v centre strediska Jasná, priamo na lyžiarskom svahu Biela Púť, pri nástupnej stanici lanovky na Chopok.

od 35 € / noc

Atrium Hotel

Atrium Hotel je moderne zrekonštruovaný hotel v Novom Smokovci, priamo pri svahu Jakubkova lúka. Ideálny pre rodiny s deťmi, zábava s maskotmi Skalkom a Ozvenkou.

od 70 € / noc

Grand Hotel Permon

Hotel sa nachádza vo Vysokých Tatrách, v malebnej osade Podbanské, nad ktorou sa týči majestátny tatranský štít Kriváň.

od 60 € / noc

Wellness Hotel Chopok

Novopostavený hotel v srdci Liptova. Luxusne zariadený a pritom zábavný, taký je tento štvorhviezdičkový hotel pre rodiny s deťmi.

od 74 € / noc

Hotel SLOVAN

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica je hotel priateľský k deťom, leží na krásnom mieste v samotnom srdci Vysokých Tatier, v Tatranskej Lomnici.

od 50 € / noc

Hotel Salamandra

V Štiavnických vrchoch, Hotel Salamandra sa nachádza v najnižšie položenom lyžiarskom stredisku na Slovensku

od 58 € / noc

Residence Hotel & Club

Luxusný horský hotel je situovaný v srdci Slovenska - v dedinke Donovaly v Banskobystrickom kraji. Rodiny tu nájdu plný komfort, kvalitné a profesionálne služby, ako vynikajúce zážitky v nádhernej donovalskej prírode.

od 90 € / noc

Hotel Gut Enghagen

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - hotel sa nachádza v prekrásnej prírode, v pokojnom, slnečnom a tak trochu odľahlom údolí medzi lyžiarskymi strediskami Hinterstoder a Wurzeralm.

od 55 € / noc

Sonnberg Ferienanlage

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - zimná lyžovačka v ideálnych podmienkach Ski Amade. 260 vlekov a 760 km zjazdoviek. Pre skúsených lyžiarov, aj pre malé deti.

od 50 € / noc

Knappensteig Appartements

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - v príjemnej rodinnej atmosfére. Nádherná okolitá príroda v okolí Salzburgu, milý prístup personálu a potrebné vybavenie pre rodiny.

od 70 € / noc

Familien- und Wanderhotel Matschner

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - nádherná zimná dovolenka v dokonalej alpskej prírode. Pravidelne testovaný na kvalitu služieb pre rodiny s deťmi.

od 70 € / noc

Hoteldorf Grüner Baum

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - v krásnej nedotknutej prírode, uprostred krásneho údolia Gastein v Rakúsku. Pravidelný miniklub pre deti.

od 89 € / noc

Club Funimation Katschberg

Club Funimation Katschberg**** sa nachádza v prekrásnej horskej prírode, priamo v stredisku Katschberg – Aineck, iba pár metrov od zjazdovky, v nadmorskej výške približne 1600m. Cestu autom z Bratislavy zvládnete približne za 4 hodiny.

od 94 € / noc

Wellnes Hotel Grand

V prestížnom detskom Hoteli Grand v Jasnej objavíte tichý pôvab Nízkych Tatier, bezchybné služby a elegantné interiéry, ktoré vám spríjemnia oddych pod Chopkom.

od 62 € / noc

Hotel Sonngastein

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - v rodinnom hoteli Sonngastein je vždy veselo. Ubytujte sa priamo v srdci národného parku Hohe Tauer.

od 66 € / noc

Hotel Horizont Resort

Výborný relax a wellness hotel, ktorý sa prispôsobil aj požiadavkám rodinám s deťmi.

od 71 € / noc

Hotel Mountain View

Hotel priamo v aquaparku Aquacity Poprad. Hotel ponúka vodnú zábavu, ako aj maximálny komfort pre rodiny.

od 70 € / noc

Hotel Riederalm

Moderný rodinný hotel priamo pri zjazdovke, v lyžiarskom stredisku Saalbach Hinterglemm. Ideálne aj pre malé deti.

od 109 € / noc

Penzión ALPINKA

Rodinný penzión v obci Oščadnica Veľká Rača. Apartmány pre rodiny, s vybavením pre deti.

od 24 € / noc

Lipno Lake Resort

Rodinná dovolenka v krásnom prostredí v luxusných apartmánoch. V dokonalej prírode, kde nájdete prírodné jazero, cyklistické trasy, zábavu pre deti. Apartmány priamo v blízkosti lyžiarskeho strediska.

od 75 € / noc