Späť

Hotely

Ski & Wellness Residence Družba

Ski & Wellness Residence DRUŽBA - hotel sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v centre strediska Jasná, priamo na lyžiarskom svahu Biela Púť, pri nástupnej stanici lanovky na Chopok.

from 35 € / night

Hotel Atrium

The Hotel Atrium is a newly renovated hotel in Novy Smokovec built at the foot of Slavkovsky peak with unusual circular architecture.

from 70 € / night

Grand Hotel Permon

The hotel is located in the High Tatras, in the picturesque village Podbanské above which rises the majestic Tatra peak Krivan.

from 60 € / night

Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok **** is a beautiful newly built hotel in the heart of Liptov. The hotel itself is a luxuriously furnished and fully meets the standards of four stars.

from 74 € / night

Hotel Slovan

Hotel Slovan *** Tatranska Lomnica is child friendly, situated in a beautiful location in the heart of the High Tatras, Tatranska Lomnica.

from 50 € / night

Hotel Salamandra

In Štiavnicke mountains the Salamandra Hotel is located in the lowest lying ski resort in Slovakia

from 58 € / night

Residence Hotel & Club

Luxusný horský hotel je situovaný v srdci Slovenska - v dedinke Donovaly v Banskobystrickom kraji. Rodiny tu nájdu plný komfort, kvalitné a profesionálne služby, ako vynikajúce zážitky v nádhernej donovalskej prírode.

from 90 € / night

Hotel Gut Enghagen

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - hotel sa nachádza v prekrásnej prírode, v pokojnom, slnečnom a tak trochu odľahlom údolí medzi lyžiarskymi strediskami Hinterstoder a Wurzeralm.

from 55 € / night

Sonnberg Ferienanlage

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - zimná lyžovačka v ideálnych podmienkach Ski Amade. 260 vlekov a 760 km zjazdoviek. Pre skúsených lyžiarov, aj pre malé deti.

from 50 € / night

Knappensteig Appartements

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - v príjemnej rodinnej atmosfére. Nádherná okolitá príroda v okolí Salzburgu, milý prístup personálu a potrebné vybavenie pre rodiny.

from 70 € / night

Familien- und Wanderhotel Matschner

Great summer as well as winter holiday in the perfect Alps nature.

from 70 € / night

Hoteldorf Grüner Baum

Hoteldorf Grüner Baum is situated in the beautiful unspoilt countryside, surrounded by beautiful Gastein Valley in Austria.

from 89 € / night

Club Funimation Katschberg

Club Funimation Katschberg **** is situated in the beautiful mountainous countryside, right in the center Katschberg - Aineck, just a few meters from the ski slopes, at an altitude of about 1600 meters. A car drive from Bratislava in 4 hours.

from 94 € / night

Wellnes Hotel Grand

V prestížnom detskom Hoteli Grand v Jasnej objavíte tichý pôvab Nízkych Tatier, bezchybné služby a elegantné interiéry, ktoré vám spríjemnia oddych pod Chopkom.

from 62 € / night

Hotel Sonngastein

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - v rodinnom hoteli Sonngastein je vždy veselo. Ubytujte sa priamo v srdci národného parku Hohe Tauer.

from 66 € / night

Hotel Horizont Resort

Výborný relax a wellness hotel, ktorý sa prispôsobil aj požiadavkám rodinám s deťmi.

from 71 € / night

Hotel Mountain View

Hotel priamo v aquaparku Aquacity Poprad. Hotel ponúka vodnú zábavu, ako aj maximálny komfort pre rodiny.

from 70 € / night

Hotel Riederalm

Moderný rodinný hotel priamo pri zjazdovke, v lyžiarskom stredisku Saalbach Hinterglemm. Ideálne aj pre malé deti.

from 109 € / night

Penzión ALPINKA

Rodinný penzión v obci Oščadnica Veľká Rača. Apartmány pre rodiny, s vybavením pre deti.

from 24 € / night

Lipno Lake Resort

Rodinná dovolenka v krásnom prostredí v luxusných apartmánoch. V dokonalej prírode, kde nájdete prírodné jazero, cyklistické trasy, zábavu pre deti. Apartmány priamo v blízkosti lyžiarskeho strediska.

from 75 € / night