Späť

Hotely

Hotel Gut Enghagen

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - hotel sa nachádza v prekrásnej prírode, v pokojnom, slnečnom a tak trochu odľahlom údolí medzi lyžiarskymi strediskami Hinterstoder a Wurzeralm.

from 55 € / night

Sonnberg Ferienanlage

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - zimná lyžovačka v ideálnych podmienkach Ski Amade. 260 vlekov a 760 km zjazdoviek. Pre skúsených lyžiarov, aj pre malé deti.

from 50 € / night

Knappensteig Appartements

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - v príjemnej rodinnej atmosfére. Nádherná okolitá príroda v okolí Salzburgu, milý prístup personálu a potrebné vybavenie pre rodiny.

from 70 € / night

Familien- und Wanderhotel Matschner

Great summer as well as winter holiday in the perfect Alps nature.

from 70 € / night

Hoteldorf Grüner Baum

Hoteldorf Grüner Baum is situated in the beautiful unspoilt countryside, surrounded by beautiful Gastein Valley in Austria.

from 89 € / night

Allegria Resort Stegersbach

At one point you will find modern accommodation with quality service, attractive thermal spa, golf course and a pleasant environment, where the sun shines up to 300 days a year.

from 110 € / night

Familotel Dilly

Hotel Dilly **** is one of the most favorite family hotels in Austria with full equiptment for kids as well as small babies.

from 134 € / night

Club Funimation Katschberg

Club Funimation Katschberg **** is situated in the beautiful mountainous countryside, right in the center Katschberg - Aineck, just a few meters from the ski slopes, at an altitude of about 1600 meters. A car drive from Bratislava in 4 hours.

from 94 € / night

Hotel Sonngastein

LYŽOVAČKA V RAKÚSKU - v rodinnom hoteli Sonngastein je vždy veselo. Ubytujte sa priamo v srdci národného parku Hohe Tauer.

from 66 € / night

Hotel Riederalm

Moderný rodinný hotel priamo pri zjazdovke, v lyžiarskom stredisku Saalbach Hinterglemm. Ideálne aj pre malé deti.

from 109 € / night

Hotel Sonnenpark

RAKÚSKO - Hotel Sonnenpark je vodný svet, maskoti, komfort pre celé rodiny, aj malé bábätká.

from 120 € / night