Deti u nás lyžujú ZADARMO

Iba dve hodiny od Bratislavy a ste v lyžiarskom stredisku Niederalpl, ktoré najviac vychádza v ústrety deťom.

Čítať ďalej

Raj prírodného snehu Aflenz Bürgeralm

Rozsiahla slnečná náhorná planina Aflenzer Bürgeralm je vzdialená od Bratislavy len 2,5 hodiny a je skutočne vynikajúcim tipom pre rodiny...

Čítať ďalej

Ski & Wellness Residence Družba

Ski & Wellness Residence DRUŽBA - hotel sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v centre strediska Jasná, priamo na lyžiarskom svahu Biela Púť, pri nástupnej stanici lanovky na Chopok.
from 35 € / night

Sojka resort Hotel & Drevenice

Sojka resort - Hotel & Drevenice sa nachádzajú v strede liptovského regiónu, ukryté v tichu dedinky Malatíny. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.
from 47 € / night

Hotel Atrium

The Hotel Atrium is a newly renovated hotel in Novy Smokovec built at the foot of Slavkovsky peak with unusual circular architecture.
from 70 € / night

Grand Hotel Permon

The hotel is located in the High Tatras, in the picturesque village Podbanské above which rises the majestic Tatra peak Krivan.
from 60 € / night

Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok **** is a beautiful newly built hotel in the heart of Liptov. The hotel itself is a luxuriously furnished and fully meets the standards of four stars.
from 74 € / night

Hotel Slovan

Hotel Slovan *** Tatranska Lomnica is child friendly, situated in a beautiful location in the heart of the High Tatras, Tatranska Lomnica.
from 50 € / night

Hotel Salamandra

In Štiavnicke mountains the Salamandra Hotel is located in the lowest lying ski resort in Slovakia
from 58 € / night

Hotel Bešeňová

Komplex GINO PARADISE Bešeňová ponúka ubytovanie s komplexnými službami priamo v aquaparku Bešeňová. Štýlovo zariadený interiér, pohodlie ako na dlani, oddych vo wellness a bláznivý svet v aquaparku.
from 48 € / night

Bambara Hotel Premium

MAĎARSKO - Hotel leží v krásnej nedotknutej prírode, v blízkosti mesta Eger, v obci Felsőrárkány. Zažite jedinečnú rodinnú dovolenku, nechajte sa uniesť atmosférou Západnej Afriky.
from 67 € / night

Hotel Karos Spa Superior

MAĎARSKO - Karos Spa ponúka svojim návštevníkom nielen pohodlie, ale aj dokonalé služby a to vrátane stráženia detí už od 3 mesiacov! V kúpeľnom meste Zalakaros.
from 52 € / night

Aquaworld Resort Budapest

MAĎARSKO - výnimočnosť komplexu spočíva v prepojení ubytovacej kapacity s najväčším krytým aquaparkom v strednej Európe, moderným hotelovým wellness a relax centrom, len kúsok od centra Budapešti.
from 97 € / night

Hotel Piroska

MAĎARSKO - o obci Bük, v bezprostrednej blízkosti termálnych liečebných kúpeľov Bükfürdo, Hotel s rodinnou atmosférou a širokou škálou moderných služieb pre celú rodinu.
from 78 € / night