Jesenné prázdniny netradične:)

Akoby to bolo včera, keď sa 3. septembra  rozozvučali školské zvončeky. Našim deťom sa začal ďalší školský rok s novými povinnosťami. Ani sa nezdáme a budú tu jesenné prázdniny, tentokrát predĺženy o jeden extra sviatok 30.10. Tieto jesenné prázdniny sú však hlavne spojené s kresťanským sviatkom Všetkých svätých a Dušičkami. Uctievanie pamiatky zosnulých má na Slovensku silnú tradíciu.

Po roku 1989 sa však k nám dostali netradičné oslavy Halloweenu z USA. Tento dovtedy neznámy sviatok sa v posledných rokoch udomácnil aj v našich končinách. Ľudia si dnes už s nadšením zdobia tekvice, usporadúvajú oslavy v strašidelných kostýmoch.

Niekomu sa to páči, niekomu nie, každopádne Halloween prenikol v posledných rokoch aj do ponuky pobytových balíkov hotelov.  Je to však pre deti veselý sviatok a tešia sa naň. Či už na strašidelné noci v škole, kostýmové diskotéky, alebo trošku neštandardné maľovanie na tvár. J

Pridajme sa k deťom. Zažite s nimi jesenné dobrodružstvo, vyberte si ešte dnes z pobytov plnej zábavy s Halloween programom pre deti.

Voľno majú deti od 30.10., až do 4.11.

Ak by vás skôr oslovil iný jesenný termín, ponuku jesenný pobytov nájdete TU.

 

V hoteloch sa na deti už teraz tešia.