Dovolenka s deťmi v Chorvátsku

Chorvátsko patrí medzi najobľúbenejšie destinácie, kam najčastejšie cestujeme za morom. Relatívne blízka dostupnosť zabezpečí kratšie cestovanie, autom si kedykoľvek vieme spraviť prestávku a vieme si naplánovať cestu tak, ako to vyhovuje nám a našim deťom.

Deti cestu zväčša dobre zvládajú. V noci spinkajú, v prípade ak cestujete cez deň, vedia sa aj samé zabaviť. Knižka, dobrá hudba, hračky na cestovanie, prípadne aj elektronická zábava občas pomôžu. Samozrejme závisí od veku detí.

Pláže v Chorvátsku sú rôzne, od pieskových, cez štrkopiesok, až po väčšie kamene. Radi vám poradíme a odporučíme vhodnú pláž a pekné miesto práve pre vašu rodinu.

Nami obľúbené destinácie v Chorvátsku:

REZORT SOLARIS

Miesto pre deti ako stvorené. Obľúbený detský Kids Hotel Andrija je miesto, kde sú deti vždy nadšené. Tematicky je všetko v štýle podmorského sveta. Rybky, chobotničky sú na každom kroku.  Detský bazén, ihrisko, maskot Solarko, detský klub a mnoho iného.

Druhý obľúbený je Hotel NIKO. Cenovo dostupnejší. Má veľmi pekné bazény, aj s detským bazénom a riekou. K tomu detské ihrisko, blízkosť pláže a výborná strava ho robia ideálnym hotelom pre rodiny.

Oba hotely sú súčasťou rezortu, ktorý je najlepšie vybaveným rezortom v Dalmácii. Ponúka mnoho aktivít práve pre rodiny s deťmi.

V rezorte je viac druhov pláži, či už rodinná pláž, klubová pláž, spa pláž, piesková a camping pláž. Každá rodina si môže vybrať podľa svojich potrieb. K tomu nádherný aquapark, pirátske dobrodružstvo, mini golf, či solaris expres vláčik. Rodičia môžu ochutnať výborné miestne špeciality v Dalmátskej dedine  – je to miesto plné tradičných špecialít.

  

 

 

ZATON REZORT

Videli ste tie nové bazény?  K tomu priestranné 4* a 3* apartmány, umiestnené medzi stromami, kvetmi, kde vtáčiky štebocú a deti sa hrajú na ihriskách. Od sezóny 2018 majú všetky apartmány klímu. Čo je novinka pre 3* apartmány.

Piesková pláž  s pozvoľným vstupom zabezpečí deťom bezpečnú zábavu pri mori. Deti zabavia v prípade záujmu animátori, ihriská sú na každom kroku a rodiny tu zažijú dovolenku plnú zábavy - mini golf, športové a animačné aktivity, tobogán, ihriská, jazda na koníkovi, na malých autíčkach, reštaurácie, zmrzlinárne a mnoho iného....

     

Miest, kde môžete zažiť vynikajúcu dovolenku v Chorvátsku s deťmi je viac. Sústredíme sa na to, aby hotely a apartmány boli prístupné rodinám. Aby tu rodiny našli program pre deti, ale aj aktrakcie, ktoré deti počas dovolenky zabavia. Holiday4kids vám ponúka len rodinné dovolenky, či už pri mori, na Slovensku, v Maďarsku, alebo okolí.