Zaujímavosti Hotela Slovan

Hotel Slovan je hotel, ktorý máme radi. Deťom tu venujú maximálnu starostlivosť a každoročne pripravujú kopec noviniek.

Tento rok sa zamerali na turistiku, každý hosť dostane zaujímavú turistickú fľašu zdarma, k dispozícii majú detský turistický nosič, pre rodičov trekingové, teleskopické a odpružené palice, ako aj binokulár. To všetko bezplatne.

Na deti, aj rodičov čaká naozaj bohatý animačný program. Pre deti je to:

Maťko a Kubko alebo „Pásli ovce valasi“ – Veselý je život na salaši,  Zoznámte sa Maťkom a Kubkom,  Vlk  a ovečky, Výroba bačovho košiara, Kubkova štafeta, Hladný ako vlk, Mocný som a veruže šikovný,  Halušky z Maťkovho kotlíka.

Hor sa na Tatranské Safari: Zasvätenie, Lov tatranských šeliem, Kto z koho, Divoké zvieratká vôkolnás, Tanec na privolanie dažďa, Nájdi svoju skrýšu, Myšky, myšky z diery von, Kráľ tatranskej džungle, Najlepší stopár.

 

Pre dospelých je v termíne 25. - 26.7.2014 pripravené Open Air Art Sympózium - tvorba súčasných výtvarníkov spojená s interakciou a vernisážou v horskom prostredí

V termíne od 4. - 9.8.2014 je pripravený týždeň šansónu s Katkou Feldekovou.

Veľa zaujímavostí pripravil hotel pre rodiny s deťmi. V hoteli však nemyslia iba na deti, záleží im aj na prírode a preto pripravili krásny projekt  -  náučný chodník SPEVAVCE TATRANSKÉ. Informácie, ktoré o vtákoch nájdu deti sú náučné, ale aj veľmi zaujímavé.

  

Ak vás tento hotel zaujal, radi vám ponúkneme pobyt práve v tomto nádhernom tatranskom hoteli, priamo pod Lomnickým Štítom.

Radi vám zašleme nezáväznú cenovú ponuku.

http://www.holiday4kids.sk/zoznam-hotelov/hotel-slovan-20.html