Späť

Hotel Hubert **** Vital Resort

059 42 Gerlachov 302
Zobraziť na mape!

Hotel Hubert **** Vital Resort

Hotel Hubert**** je jedinečný hotel, umiestnený rovno pod najvyšším vrchom krásnych Tatier, pod Gerlachovským štítom s množstvom atrakcií pre deti predškolského a školského veku.

  • Turistika
  • Lyžovanie
  • Bazén
  • Wellness
Naše hodnotenie:

Info o hoteli

Hotel Hubert**** je veľký hotel s kapacitou 105 lôžok v útulne zariadených izbách. Hotel okrem dvojlôžkových izieb s možnosťou prísteliek ponúka aj priestranné mezonetové  apartmány  luxusne vybavené. Všetky sú ako stvorené pre rodiny s deťmi.

Izby sú plne vybavené balkónom s nádherným výhľadom na tatranskú prírodu, televíziou, rádiom, telefónom, minibarom, trezorom a samozrejme kúpeľňou s toaletou. K dispozícii sú aj wellness župany, osušky a fén.

Pre rodičov s deťmi je k dispozícii široká paleta služieb. Deti sú tu vítané a personál prispôsobený tak, aby bol Hotel Hubert potešením pre celú rodinu.

Hotelová reštaurácia ponúka vynikajúce špeciality rôzne tématicky zamerané (zážitkové jedlá, babičkina kuchyňa a iné) a sú servírované formou švédskych stolov. Pre deti je vždy možnosť výberu či zo slaných, alebo sladkých jedál. Dennú ponuku tvoria aj rôzne zdravé jedlá a ovocie.

V spoločných priestoroch je výnimočný hlavne Vital Rezort, čo je oáza pokoja aj pre náročnejších. Rôzne masáže, sauny, vonkajší aj vnútorný bazén so slanou vodou, prípadne masážne a kozmetické služby.

Hotel je nefajčiarsky, preto tu nie je problém sa pohybovať aj s malými detičkami. Bezbariérový prístup až do izieb a do väčšiny spoločných priestorov je tiež samozrejmosťou.

Okolie hotela je ako stvorené na prechádzky s kočíkom, či s deťmi. V okolí je krásne jazero, vonku deti nájdu koníky a poníky, na ktorých si môžu zajazdiť a nájdu tu aj mini ZOO, kde môžu spoznať rôzne zvieratá.

K tomu množstvo výletov v Tatrách a rodina zažije pohodovú a oddychovú spoločnú dovolenku.J

Ponuka pre deti nad 5rokov

Hotel Hubert****Vital resort ponúka pre deti zábavu a radosť. Počas sezóny a počas prázdnin nájdu deti v hoteli atraktívny animačný program. Či už je to jazdenie na koníkoch hneď vedľa hotela, alebo pečenie koláčikov s hotelovým cukrárom, alebo diskotéky, súťaže a mnoho mnoho iného.

Hotel sa viac orientuje na deti predškolského a školského veku.

Tomu je prispôsobený aj veľký detský kútik. Tu sa deti zabavia na soft ihrisku so šmýkačkou, guličkami a boxovacom vaku. Menšie deti majú možnosť hrať sa s rôznymi hračkami, v domčeku, či si kresliť. Väčšie deti si zasa môžu zahrať airhockey, počítačové hry, spoločenské hry, elektronické šípky, prípadne pozerať rozprávky, ktoré sú v rámci animačného programu púšťané v konferenčnej sále.

Vonku je priestranné detské ihrisko s pieskoviskom a lanovou dráhou, kde môžu deti vybiť svoju zostatkovú energiu. J Rodičia si pritom môžu príjemne posedieť na lavičke. 

V bazéne so slanou vodou sa zas môžu dosýta vyšantiť, v lete aj v zime  môžu samozrejme vyskúšať aj vonkajší bazén s celoročnou prevádzkou, tiež so slanou vodou.

Ponuka pre bábätká a malé deti

 V Hoteli Hubert****Vital resort sú skôr zameraní na deti škôlkarske a školácke, takže tu nenájdete plné vybavenie aj pre bábätká.

Avša k dispozícii je určite detská postieľka, prebaľovací pultík v spoločných priestoroch hotela a v reštaurácii vám s radosťou ohrejú stravu, alebo mliečko pre vaše bábätko.

Bezbariérový prístup s kočíkom a nefajčiarske prostredie je samozrejmosť.

Bábätká tu však nájdu kľud a pokoj a starší súrodenci zasa zábavu a dobrodružstvá. 

Služby pre rodičov

Súčasťou Hotela Hubert****Vital resort je wellness zóna. Tu môžu rodičia vyskúšať vonkajší aj vnútorný bazén s morskou vodou.

Ďalej si môžu dopriať:

  • Masáže rôzneho druhu – celotelová, lymfodrenážna, čokoládová, antistresová, iné
  • Whirlpool, fínska kaďa – novinka
  • Zábaly z morských rias, celotelové zábaly, ľadové zábaly, z morského bahna...
  • Rôzne relaxačné kúpele v hydroterapeutickej vani: kúpele proti nachladnutiu, vitálne, bylinkové,...
  • Kozmetické služby, vrátane okrášlenia a omladzovania

V hoteli sa nachádza aj malé fitnes kardio centrum na posilnenie tela i duše. V letnom aj zimnom období je možnosť hrať tenis v krytej tenisovej hale, v letnom období plážový volejbal, minigolf.

K tomu dobré jedlo, či posedenie v hotelovom bare a domov odídu rodičia zrelaxovaní a oddýchnutí.

Okolie pre rodiny s deťmi

 V okolí hotela sa nachádza hlavne krásna príroda Vysokých Tatier – je to výborné východiskové miesto na výlety, turistické, či cyklistické trasy.

V zime je tu možnosť lyžovania v rôznych lyžiarskych strediskách, v lete výlety a turistika v Tatrách – Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Tatranská lomnica, alebo v okolí – Poprad, región Spiš, Liptov, to všetko ponúka široké možnosti trávenia voľného času s rodinou.

Voľný čas

Strarý Smokovec – možnosti lyžovania, lanovka na Hrebienok a možnosť túry k Zbojníckej chate (1660m) alebo Téryho chate (2015m), sánkarská dráha dlhá 2,6 km

Tatranská lomnica – lyžiarske stredisko, v lepšom počasí výstup visutou lanovkou na Lomnický štít, rôzne túry 

Štrbské pleso – lyžiarske stredisko, Fun park – snowtubing, zorbing, možnosti turistiky, lanová dráha na Solisko, možnosť člnkovania, bungee jumping.

Aqua City Poprad – kúpaliská, bazény, tobogány – rodinná zľava 15% na zľavovú kartu

A mnoho mnoho iných možností.

O všetkých týchto a aj iných možnostiach dostanú rodičia kompletnú  informáciu na recepcii hotela, ako aj v informačných brožúrach priamo na izbách hotela.